Napsali jste nám

Chceme ještě jednou poděkovat, byla to soutěž v příjemné, pěkné domácké atmosféře....                                                        Jana K.

Moc chceme pogratulovat k soutěži, povedla se opravdu neskutečná věc. Děkujeme!                                                              Marie W.

Gratuluji k skvělému počinu, výborná organizace                                                                                                                                   Jana T.

Soutěž byla moc fajn, obdivuji Vaši organizaci                                                                                                                                         Libuše T.

Musím se podělit o radost z dárků z vaší soutěže. Největší radost Klárce udělal šátek - hned v něm šla do školy, A moc se jí líbí kelímek ZOO Děčín. A překvapivě se asi vrací do módy potítka, protože to také Klárka uvítala s nadšením.                                                                    Ivana G.

Pořád s obdivem vzpomínám na ten váš maraton - klapalo to pozoruhodně a myslím, že všichni měli radost                      Helena M.


Dobrý den, ráda bych poděkovala, za možnost se soutěže zúčastnit. M. si moc soutěž užila a ještě dlouho byla plná pozitivních zážitků.                                                                                                                                                                                  K. S.


Dobrý den, velice děkujeme za organizaci této skvělé soutěže a možnost zúčastnit se  i přes naplnění kapacity.             G.K.


....gratuluji a děkuji za tuto soutěž, která mi svým poklidným průběhem a laskavým přístupem připomíná spíš svátek a hudební   oslavu.         Věra Ch.


            ......moc děkujeme za tuto krásnou příležitost i za nahrávku.                Radka H.


chtěla jsem Vám a celému Vašemu týmu moc poděkovat za krásný koncert. Děvčata mají z koncertu obrovský zážitek a mají radost, že měly příležitost si zazpívat v tak krásném prostředí.                                                 Lucie Z.