Sólový klavír


Kategorie 0: akustické zkoušky sobota 8:15 - 8:50, soutěž probíhá 9:00 - 10:30

1. Albertová Barbora

2. Fejtová Liliana

3. Kasalová Evelína

4. Klímová Karolína

5. Komárová Laura

6. Kos Albert

7. Lobkowicz Jacob

8. Mareš Jakub

9. Nguyen Bao Vy

10. Ptáčková Helena

11. Slezáková Lada

12. Spoustová Karolína

13. Šteklová Juliana

14. Taibrová Veronika

15. Vlášková Meda

16. Wluka David

17. Zhang Sofie



Kategorie 1: akustické zkoušky sobota  10:30 - 11:00, soutěž probíhá 11.10 - 12.30

1. Bosáková Klára

2. Hartinová Elen

3. Hývnarová Elen

4. Józsová Nela

5. Karafiátová Ema

6. Lukáš Jan František

7. Nečasová Isabella

8. Neméthová Klára,

9. Nestrojilová Anna,

10. Pilcová Marie

11. Ptáčková Klára

12. Šnajberk Ladislav



Kategorie 2: akustické zkoušky sobota 12:45 - 13:25, soutěž probíhá 14:00 - 15:35

1. Benková Matylda

2. Františová Julie

3. Graffová Hana

4. Kaislerová Eva

5. Keil Karel

6. Koběrská Kristýna

7. Korytář Matěj

8. Perglová Anna

9. Plička Jindřich

10. Spoustová Natálie

11. Vernerová Johana

12. Vlčková Amálie

13. Vopatová Barbora



Kategorie 3: akustické zkoušky sobota 15:40 - 16:15 , soutěž probíhá 16:20 - 17:10

1. Boudová Elen

2. Dočekalová Alžběta

3. Havlíčková Hana,

4. Klofáčová Kristýna

5. Malíková Jasmína

6. Molvová Hana

7. Petříková Barbora

8. Plaza Tomáš

9. Sladkovská Markéta

10. Srbová Sara



Kategorie 4: akustické zkoušky neděle č. 1 - 11:  8:00 - 8:45 , soutěž probíhá 8:50 - 10:50,

akustické zkoušky neděle č. 12-21: 10:50 - 11:30, soutěž probíhá 11:35 - 13:25

1. Bojarová Zuzana,

2. Brzáková Alžběta

3. Brzáková Eva

4. Droppa Martin

5. Havlíčková Anežka

6. Horčicová Sofia

7. Charvát Matyáš

8. Kmenta Jan

9. Kolaříková Sára

10. Koutová Sára

11. Lubbadová Nora

12. Moldříková Anna

13. Paloncý Jan

14. Papp Matyáš

15. Plucarová Magdaléna

16. Prachařová Sára

17. Starczewská Johanka

18. Stiborová Johana

19. Váchalová Rozálie

20. Vymazal Martin

21. Wright Ella






Kategorie 5 : akustické zkoušky neděle 13:40 - 14:20, soutěž probíhá 14:45 - 16:30

1. Ciznerová Anna

2. Čechová Eliška

3. Debnárová Kristýna

4. Molva Jan 

5. Neumannová Alžběta 

6. Pallasová Magdaléna

7. Seimlová Agnes 

8. Semrádová Evelyna A.




Kategorie 6: akustické zkoušky sobota 17:10 - 17:35,  soutěž probíhá 17:45- 18:25

1. Gottvaldová Drahuše

2. Nguyen Lien Phuong

3. Srnková Magdalena




Kategorie 7: akustické zkoušky sobota 17:10 - 17:35, soutěž probíhá 18:25 - 18:55

1. Černá Michaela

2. Vincencová Kateřina